НЕПОВТОРНА УКРАЇНА

Новий фотоальбом «Україна унікальна» відзначений дійсно новаторської концепцією. Це погляд на Україну, її природу, архітектурні та історичні пам'ятники ніби відсторонено, з висоти пташиного польоту.
Code # VP6440
В наличии
Кол-во:
6 200 грн.

Количество страниц 112 (мелованний папір, кольоровий друк, ілюстрації)
Формат 290х230х20 мм
Вес книги 0,5 кг
В комплекте Сертифікат. Оксамитовий чохол.

Фотозйомка представлена авторським колективом фотографів і виконана кращими українськими художниками. Панорамні кадри і аерофотозйомка представляють нашу країну на перехресті світів - минулого і майбутнього, європейського і азіатського, світу природи і світу архітектури, як свідчення діяльності людини на Землі, адже не дарма архітектуру називають застиглою в часі музикою ... Новий фотоальбом - це не тільки наша сучасність, це також своєрідний погляд людини XXI століття на вікове спадщину цієї землі, спадщина, придбане не одним поколінням представників різних культур, релігій і національностей.


«Україна унікальна», представляє нашу країну не тільки повноправним членом світового співтовариства держав і народів, а й унікальною середовищем, де виник духовний світ, в якому органічно переплелися різні культурні традиції. Результатом цієї асиміляції і є українська культура.


Альбом побудований з урахуванням географічного принципу і представляє всі області і регіони України - Схід і Захід, Південь і Північ, цікаві міста країни, кращі замки і фортеці, архітектурні та історичні пам'ятники, мальовничі пейзажі української природи.


Французька складова палітурка ручної роботи виконана з натуральної шкіри «Robbatiris», виробництва італійської фабрики «Carisma». Обкладинка книги прикрашена вставкою з полотна, з художнім фотодруком, рельєфним золотим тисненням, з використанням фольги «Luxor 240», холітенамі, кольору «Gold».


Отзывы о товаре

Важно! Чтобы Ваш отзыв либо комментарий прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь, пожалуйста, с нашими правилами