УКРАЇНА. КОЗАЦЬКА ДЕРЖАВА

Енциклопедичний за змістом, тричі лауреат нагороди Національного конкурсу «Краща книга України» фоліант «Україна. Козацька держава».
Code # VP6430
В наличии
Кол-во:
105 600 грн.

Количество страниц 1 216 (крейдований папір, вища якість друку)
Формат 290х400х73 мм
Формат комплекта 340х455х170 мм
Вес комплекта 12,9 кг

Будучи найкращим історичним виданням за всю історію незалежної України, книгою, над якою шість років працювала Академія Наук України. Купуючи це видання для власної бібліотеки, або в якості статусного та актуального презенту, розрахованого на «перших осіб», Ви купуєте колекційний екземпляр, який втілює в собі нашу культурну спадщину і естетизм подарункового оформлення ручної роботи.


До видання увійшло 5175 фотографій, з них 535 фотоілюстрацій портретів гетьманів, кошових отаманів, козацької старшини і їх сімей, 167 портретів історичних осіб козацької доби, церковних і культурно-освітніх діячів, письменників і вчених, воєвод і князів, імператорів і королів, понад 100 оригінальних портретів кобзарів і лірників. Практично всі портрети сфотографовані із стародавнього першоджерела. Сфотографовані і описані 453 одиниці холодної, вогнепальної зброї і військового спорядження, до видання увійшли практично всі 42 клейноди - булави, пірнач і келепи гетьманів і козацької старшини, що зберігаються в музеях України та за кордоном. Зібрано майже вся колекція народних картин "Козак Мамай" - 105 полотен і малюнків, 41 одиниця народних музичних інструментів - кобза, бандура, торбан і ліра. Сфотографовані і описані 187 рукописів. Описано понад 380 одиниць золотарства та 50 виробів церковного шитва, з них 105 виробів - це вклади гетьманів, старшини та козаків до православних храмів і монастирів. Сфотографовано 160 православних храмів і 28 монастирів, побудованих, під час козацького правління і завдяки ктіторству гетьманів і козацької старшини. Зафотофіксірованно понад 100 козацьких могил та місць колишніх поховань.


Французька складена палітурка ручної роботи виготовлена з комбінації натуральної шкіри (шкіра «Robbat Blue», шкіра «Beige» виробництва італійської фабрики «Carisma»). Обкладинка книги та футляр-оклад оздоблені об’ємним барельєфом, виконаним в техніці «високого рельєфу», комбінацією рельєфного тиснення, з використанням золотої та срібної фольги в 24 карата, композицією з гальванопластики «Козак» з посрібненням; портретною галереєю «Гетьман України» (8 барельєфів, посріблення, позолочення, емаль, виготовлено київським товариством «Купола»). Форзац книги на холсті виконано на кожаній слізурі. Унікальний футляр-оклад з функцією підставки виготовлено вручну, з тієї ж комбінації шкір, що і книга, є органічним доповненням книги, максимально посилює враження від подарункового комплекту. Обріз книги вручну полірований і позолочений сусальним золотом.


Отзывы о товаре

Важно! Чтобы Ваш отзыв либо комментарий прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь, пожалуйста, с нашими правилами